Zaman Senin Yanında ...
Zaman Senin Yanında ...
Sepetim 0,00 TL
İade Politikası

İADE KOŞULLARI

Tüm ürünler yetkili Distribütör veya İthalatçı firma garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünün paketini açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile anlaşmalı kargo aracılığıyla iade edebilirsiniz. Tüm iadelerde anlaşmalı kargo aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo bilgisi için iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda cakiroglusaat@gmail.com mail adresine iade bilgisi ve iade sebebini iletmeniz gerekmektedir. Mağazalarımızdan yapılan alışverişlerde iade söz konusu değildir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo yetkili önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak düzenleterek ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren otuz (30) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli 30 iş günü içerisinde tarafınıza yapılmaktadır.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Havale iadeleri ve kredi kartı iadeleri 30 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişiniz ile ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Tüm sorularınız için hafta içi mesai saatleri içerisinde 0232 425 64 72 nolu telefonu arayarak ya da cakiroglusaat@gmail.com mail adresimize mail atarak destek alabilirsiniz.

E-BÜLTEN ! YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et